سفارش تبلیغ
صبا ویژن

دیداردوست

امتحانی دیگر برای احمدی نژاد!

 

به نام خداوند حکیم علیم

نتیجه تصویری برای رهبری و احمدی نژاد

 

أَحَسِبَ النَّاسُ أَنْ یُتْرَکُوا أَنْ یَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لَا یُفْتَنُونَ(2عنکبوت)

از مدتها پیش که دکتر احمدی نژاد فعالیتهای سیاسی خود را با سفرهای استانی از پی گرفته بود، زمزمه های آمدنش در میان سیاسیون و طیفهای مختلفی از مردم بالا گرفت. برخی ناباورانه ازخبر آمدنش خوشحال می شدند و برخی دیگر از بغض و نفرت روزهای بودنش، از شنیدن این خبر عصبانی و خشمگین می شدند. رجال سیاسی کشور و تریبون دارانی همچون صادق زیبا کلام و روح الله حسینیان هم عباراتی نظیر این را گفته بودند که اگر احمدی نژاد بیاید حتما رأی خواهد آورد ! و این پیش بینی ها در حالی بود که هم مردم از وضعیت اقتصادی کشور ناراضی بودند و هم انقلابیون از وضعیت سیاسی و بین المللی کشور و هم دولتی سر کار است که از روز اولی که آمده با بیانی بغض آلود هر آنچه از مشکلات را در کشور می بیند متوجه دولت سابق می داند و علنا ً گفتار افراد دولتی از صدر تا ذیل مبیّن نوعی خصومت و دشمنی با راه و مرام و منش و اشخاص دولت سابق است ! به همین علت افرادی نظیر ما که فقط و فقط دل در گروی آرمانهای انقلاب و اسلام بسته اند و وابسته و دلبسته ی هیچ فرد و گروهی نیستند و اگر هم به امثال احمدی نژاد دل خوش دارند برای این بوده که او را فردی هوادار آرمانهای انقلابی و فردی مکتبی و دلسوز اقشار ضعیف جامعه و مردی مؤمن به اصل استکبار ستیزی می دانند( به علاوه ی وجود ضعفها و انتقاداتی که در جای خودش محل بحث است) ، ولی با این حال بواسطه ی تجربه ی سال 88 وقتی خبر آمدنش را در انتخابات آتی شنیدند ، هم خوشحال شدند و هم مضطرب؛ از اینکه به یقین حوادثی به مراتب سخت تر و پیچیده تر از فتنه ی 88 پیش خواهد آمد !!!چرا که نه روحانی ، میر حسین موسوی است که در مناظره ها و فعاالیتهای انتخاباتی در برابر احمدی نژاد کم بیاورد ونه احمدی نژاد آن احمدی نژاد سابق است چرا که یقینا می آید تا از عملکرد هشت ساله ی خود هم دفاع کند و اشتباهات و خطاهای دولت فعلی را به رخش بکشاند لذا جلسات انتخاباتی به سمتی پیش خواهد رفت که به یقین به ایجاد دوقطبی ای به مراتب شدید تر از سال 88 دامن خواهد زد و این همان چیزی است که دشمنان ملت از آن سود می برند و البته دشمن هم  آن دشمن سابق نیست.

 دشمنی که با اندک فعالیتی توانست افراد درون نظام را به جان هم بیندازد و با منافقین هم نوا کند و بلوایی در کشور برپا کند که ماهها کشور و نظام درگیر آن بودند ، یقیناً برای دوره ی بعدی نقشه ای حساب شده تر می کشد همانطوری که در اخبار هم دیدیم که علناً منافقین با حمایت مالی عربستان و در آغوش فرانسه حرف از دخالت و برنامه ریزی برای انتخابات آینده ی ایران زدند!

اینها همه بود تا دیروز که رهبری فرزانه ی عزیز انقلاب،  آب بر روی آتش زیر خاکستر ریختند و مثل همیشه با نهایت درایت و صلابت نقشه ی دشمن را بهم ریختند!

ایشان در ابتدای درس خارج خود اشاره به دیداری کردند که روز قبل، خبرش در گوشی میان مردم پیچیده بود و در مورد صحت و سقمش بسیاری تردید داشتند ، دیدار با دکتر احمدی نژاد ، که آمده بود در مورد حضورش در انتخابات 96 کسب اجازه از رهبری معظّم کند.

آقا فرمودند : « خب بله، یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم ما شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک چیز عادی است. انسان بایستی آن چیزی را که می‌بیند و می‌فهمد و فکر می‌کند که به نفع برادر مؤمن‌اش است باید به او بگوید دیگر .ما هم اوضاع کشور را خب، غالباً بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم. آدم‌ها هم، بخصوص آدم‌هایی که صدها جلسه با ما نشستند و برخاستند بیشتر و بهتر از دیگران می‌شناسیم. با ملاحظه‌ی حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر توی این مقوله وارد شدید این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید. بله، این چیز خیلی مهمی که نیست. این یک چیز خیلی طبیعی است، خیلی ساده است. بله، ما این توصیه را به یکی از آقایان، به یکی از برادران کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین برادران مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت بلندگو.»

و این یعنی آزمایشی بزرگ برای دکتر احمدی نژاد عزیز و هواداران مکتبی و انقلابی ایشان. اگر مدّعی هستند که سر ما و آستان حضرت دوست! اینجا زمان پس دادن ادّعا است. هر چند با تفاصیلی که عرض کردم حقیقتاً این بیان مهمّ حضرت آقا ، جلوی یک فتنه ی بزرگ را خواهد گرفت، اگر که احمدی نژاد پا به عرصه ی انتخابات نگذارد و البته اگر هم علی رغم فرمایش خیر خواهانه ی آقا بیاید، حمایت طیف وسیعی از افراد انقلابی را از دست خواهد داد، هر چند که معلوم نیست عامّه ی مردم که دل به او بسته اند، از پس تحلیل فرمایش رهبری بر بیایند !

در کنار اینها امیدوارم فردی دلسوز ، انقلابی، مؤمن به آرمانهای امام و انقلاب و رهبری ، استکبار ستیز و متّکی به توان داخلی ، مؤمن به اصول اقتصاد مقاومتی ، ساده زیست و خادم به ملّت پا به عرصه ی انتخابات بگذارد و عاملی دیگر باشد برای اینکه انتخابات آینده، هم به خیر بگذرد و هم کشور بار دیگر به مسیر عدالتخواهی راستین ، رشد و تولید اقتصادی با نگرشی به توان داخلی ، غمخواری امّتهای مستضعف و آرمان بزرگ رسیدن به مدینه ی فاضله ی مهدوی برگردد.

والعاقبة للمتّقین